Wyszukiwarka

Powierzchnia
Liczba pokoi

O FIRMIEBiuro Nieruchomości Centrum
w Białogardzie działa od początku 1997 roku. Początkowo siedziba firmy znajdowała się na ul. Zapolskiej 6, a od kwietnia 2001 roku mieści się na białogardzkiej Starówce przy Placu Wolności 19. Założycielką i pierwszym właścicielem firmy była Danuta Borys posiadająca licencję zawodową nr 865 nadaną przez Prezesa Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast uprawniającą do wykonywania działalności zawodowej w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Od 1 marca 2001 r. firma zatrudniała też pośrednika Małgorzatę Borys posiadającą licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami  nr 7101 nadaną przez Ministra Budownictwa.

Od 1 lipca 2015 r. właścicielką firmy jest Małgorzata Borys która jest członkiem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości w Warszawie.


Działalność firmy polega na świadczeniu następujących usług:

  • pośrednictwo w zbyciu i nabyciu nieruchomości : lokali mieszkalnych i użytkowych, domów mieszkalnych i budynków użytkowych, działek budowlanych i rolnych, gospodarstw rolnych i ziemi

  • wynajem nieruchomości

  • zamiana nieruchomości

Współpracujemy z firmami pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w Koszalinie i Kołobrzegu udostępniając im swoje oferty. W miarę potrzeb nawiązujemy współpracę z każdą firmą pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w kraju stowarzyszoną w Polskiej Federacji Rynku Nieruchomościami.
Czynności pośrednictwa wykonujemy rzetelnie w oparciu o standardy zawodowe opracowane przez Polską Federację Rynku Nieruchomości.

Zadowolenie klientów jest naszym priorytetem !

Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.