Wyszukiwarka

Powierzchnia
Liczba pokoi

DLA KLIENTÓW

Nasze oferty znajdziesz równierz na portalach:

Informacje dla Klientów sprzedających

Usługi pośrednictwa w sprzedaży, wynajmie lub zamianie nieruchomości wykonujemy na podstawie zawartej umowy która określa warunki wykonywania usługi oraz wynagrodzenie pośrednika.

Warunkiem przyjęcia nieruchomości do sprzedaży jest przedłożenie dokumentu własności. Przed zawarciem umowy dokonujemy oględzin obiektu i uzgadniamy z właścicielem cenę ofertową.

Po podpisaniu umowy reklamujemy i promujemy ofertę tj.:
- umieszczamy w witrynie wystawowej firmy zdjęcia i opis obiektu,
- umieszczamy ofertę na naszej stronie internetowej,
- ogłaszamy w prasie miejscowej i regionalnej,
- za pośrednictwem systemu Biurowin.Net przekazujemy ofertę innym pośrednikom oraz umieszczamy oferty na portalach takich jak : domiporta.pl, oferty.net, otodom.pl, allegro.pl, nieruchomości.pl, morizon.pl, domy.pl, nportal.pl,
- prezentujemy naszym klientom udzielając wszelkich informacji o nieruchomości.

Po znalezieniu nabywcy kompletujemy dokumenty niezbędne do zawarcia transakcji i towarzyszymy naszym klientom podczas zawierania aktu notarialnego.

Informacje dla Klientów kupujących

Na pośrednictwo w nabyciu nieruchomości zawieramy umowę z określeniem przybliżonej wielkości i ceny nieruchomości. Po podpisaniu umowy udostępniamy oferty własne oraz oferty firm z którymi współpracujemy. Poszukujemy określonego obiektu w Internecie i w prasie. Każdorazowo informujemy klienta o nowej ofercie, którą mógłby być zainteresowany. Uczestniczymy w oględzinach nieruchomości oraz pomagamy w negocjacji ceny.

Po wyszukaniu odpowiedniej nieruchomości przygotowujemy transakcję w wybranej Kancelarii Notarialnej i towarzyszymy naszym klientom podczas zawierania aktu notarialnego.

Za pośrednictwo pobieramy wynagrodzenie, którego wysokość jest określona w umowie.

Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.